Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany nowościami i promocjami Świata Sypialni zasubskrybuj nasz newsletter:

Facebook


⇑ IDŹ NA GÓRĘ
Janpol Materac Rea

JANPOL

Typ: kieszeniowy multipocket, typu Zigarre, dwustronny
Twardość: średni
Wysokość: ok. 22 cm

Materac z 7 letnią gwarancją.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 7-18 DNI !!!


2 002,00 zł


Typ: kieszeniowy multipocket, typu Zigarre, dwustronny
Twardość: średni
Wysokość: ok. 22 cm

Rdzeń: wkład sprężyn typu Zigarre ok. 1000/m2, wysokość sprężyn 12 cm, 7 stref twardości

Obłożenie rdzenia: jednostronnie warstwa lateksowa 4 cm, gęstość 65 kg/m3, jednostronnie warstwa pianki termoelastycznej 4 cm, gęstość pianki 50 kg/m3

Skala twardości:

Latex - Jest otrzymywany na bazie połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem, co daje w efekcie materiał niezwykle trwały. Cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jest wytrzymały na odkształcanie. System otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu czynią wypełnione nim materace bardzo higienicznymi.
PIANKA TERMOELASTYCZNA - Wkład tego typu reaguje na ciepło, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ciała i dostosowuje się do jego kształtu, dzięki czemu zapewnia mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni.
MULTIPOCKET TYPU ZIGARRE- Wkład dzięki zastosowaniu sprężyn o bardzo niewielkiej średnicy kielicha pozwala na uzyskanie aż 1000 sprężynek 1 m2, co gwarantuje znakomite wręcz dopasowanie się do kształtów ciała. Wkład typu Zigarre jest blokiem 7-strefowym, dzięki zastosowaniu zróżnicowanej średnicy drutu.
DWUSTRONNY - Symbol ten oznacza, że materac może być użytkowany po obu stronach, co zwiększa jego żywotność.
STELAŻ REGULOWANY - Materace z tym symbolem mogą być stosowane wraz ze stelażami o regulowanych elementach.

ZALETY:

  • połączenie najlepszych surowców używanych w produkcji materacy gwarantujące najwyższy komfort snu
  • doskonałe dopasowanie się do kształtów ciała dzięki 1000 spr./m2 w układzie 7 stref twardości
  • idealne użytkowanie uzyskane przez zastosowanie warstw pianki termoelastycznej i lateksu
  • pełne podparcie na całej długości ciała
  • wysokiej jakości, innowacyjny pokrowiec celliant sleep
  • dzianina posiada Certyfikat Oeko - Tex Standard 100
  • materac z 7 letnią gwarancją
Opcje pokrowca bez dopłaty

  • medicott silverguard / medicare silverprotect

 

TECHNOLOGIA CELLIANT SLEEP®

Celliant Sleep reprezentuje nową klasę innowacyjnych dzianin. To przełomowa technologia, która łączy dzianinę z energią ludzkiego ciała. Na takie połączenie pozwalają responsywne włókna, które tworzą nową jakość materiałów. To właśnie włókna materiału Celliant Sleep zawierają 13 bezpiecznych, wyselekcjonowanych, występujących w przyrodzie materiałów aktywnych. Wbudowane naturalne minerały podczas styczności z ciałem pochłaniają produkowaną przez nie energię naturalną. Pozyskana w ten sposób energia stanowi hybrydowy mechanizm, który dodatkowo pobudza organizm. Zaletą materiału Celliant Sleep jest fakt, że zwiększa on natlenienie tkanek średnio o 7%. To jedyny opatentowany produkt, którego działanie udowodniono medycznie. Dzianina powstała w toku badań klinicznych przeprowadzonych przez naukowców z kilku uniwersytetów w USA. Wszystkie minerały zostały drobno zmielone na proszek o wielkości 1 mikrona, następnie dodane do surowców w procesie produkcyjnym w efekcie końcowym tworząc włókna dzianiny.