Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany nowościami i promocjami Świata Sypialni zasubskrybuj nasz newsletter:

Facebook


⇑ IDŹ NA GÓRĘ

Materace lateksowe, piankowe, sprężynowe

Staramy się, by różnorodność ofertowa naszego sklepu pozwoliła Państwu sięgnąć po w pełni dopasowane rozwiązania oraz artykuły, które zapewnią oczekiwany i poszukiwany komfort. Jesteśmy również w pełni gotowi do zaprezentowania Państwu najnowszych realizacji najbardziej cenionych marek oraz producentów, którzy nieustannie doskonalą swoje rozwiązania. W ten sposób możemy pomóc w odnalezieniu wygody, a tym samym - antidotum na nieprzespane noce oraz złe samopoczucie o poranku.

Zarówno materace lateksowe, jak i piankowe to realizacje, które swoją wyjątkową strukturą są w stanie współpracować z ciałem użytkownika. Dostosowując się do jego fizjonomii zadbają, aby w trakcie spoczynku ułożenie kręgosłupa pozostawało prawidłowe i korzystne dla naszej regeneracji. Także materace sprężynowe okazują się w pełni trafionym rozwiązaniem - w szczególności dla osób poszukujących takiego podkładu do spania, który zapewni im właściwą podporę - tak na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, jak również jego odcinku szyjnym.

Jednak w naszej ofercie odnajdą Państwo również i niestandardowe realizacje, wśród których wymienić należy materace dziecięce oraz rehabilitacyjne. Pierwsze z wymienionych, oprócz dopasowanego rozmiaru, oferują także odpowiednią miękkość i sprężystość. Te, które należą do drugiej grupy to rozwiązanie pozwalające na całkowite dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika (także do jego wagi).

HILDING Family Materac STEP

od 479,00 zł

HILDING

HILDING Family Materac Zorba

od 649,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Balet

od 2 369,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Flamenco

od 1 199,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Latino

od 1 959,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Makarena

od 1 583,20 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Mambo

od 1 529,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Nawierzchniowy Blues

od 429,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Nawierzchniowy Jive

od 299,00 zł Promocja

HILDING