Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany nowościami i promocjami Świata Sypialni zasubskrybuj nasz newsletter:

Facebook


⇑ IDŹ NA GÓRĘ

Materace piankowe

Decydując się na wprowadzenie do naszego asortymentu pełnej gamy komfortowych rozwiązań, uwzględniliśmy również konieczność stworzenia Państwu możliwości sięgnięcia po produkty wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Takie też są wszystkie modele naszych materaców piankowych. Wyróżnia je przede wszystkim bardzo przystępna, atrakcyjna i zachęcająca cena. Jednak pod nią kryje się całe spektrum zalet i możliwości, na które warto zwrócić uwagę dokonując zakupu. Po pierwsze jest to bezapelacyjna elastyczność, zapewniająca pełną wygodę w trakcie odpoczynku i snu. Po drugie - odporność na odkształcanie, czyli również możliwość zapewniania kręgosłupowi odpowiedniej stabilizacji i korzystnego dla niego podparcia - niezależnie od pozycji ułożenia ciała.

Chociaż główną grupę prezentowanych produktów tworzą standardowe materace piankowe, to jednak zachęcamy Państwa do zapoznania się również i z tymi, które zostały doposażone matami kokosowymi, lateksem lub pianką termoelastyczną i wysokoelastyczną. Wśród nich znajdują się także modele dysponujące wydzieloną strefą twardości, które zapewnią swoim użytkownikom oczekiwany komfort w trakcie snu.

Wszystkie, proponowane przez nas typy dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, co ułatwi Państwu wybór odpowiedniego, dopasowanego do wymiarów łóżka rozwiązania. Wśród szerokiej gamy produktów odnajdą Państwo fantastyczne realizacje najbardziej cenionych producentów, takich jak np.: Curem, Hilding oraz Janpol.
Nowość

HILDING Materac Foxtrot

od 999,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Mambo

od 1 529,00 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Nawierzchniowy Jive

od 299,00 zł Promocja

HILDING

Nowość

HILDING Materac Rock&Roll

od 969,00 zł Promocja

HILDING

Nowość

HILDING Materac Rumba

od 1 455,20 zł Promocja

HILDING

HILDING Materac Salsa

od 847,20 zł Promocja

HILDING

Nowość

HILDING Materac Zumba

od 1 839,20 zł Promocja

HILDING

Janpol Materac Aurora

od 1 159,00 zł Promocja

JANPOL

Janpol Materac Daino

od 1 014,00 zł

JANPOL

Janpol Materac Dejmos

od 1 183,00 zł

JANPOL

Janpol Materac Flora

od 1 026,00 zł

JANPOL

Janpol Materac Harmonia

od 1 322,00 zł

JANPOL